Fotobehang muziek dancing queen sferen
Referentienummer: F10042Met levendige kleuren en dynamische golven vangt dit sprankelende ontwerp de essentie van muziek en dans. Met speelse voetbewegingen en steraccenten roept het een sfeer van vreugde en viering op, waardoor het een perfect eerbetoon is aan de danscultuur en de vreugde van muziek.
Laat je betoveren door het prachtige Fotobehang muziek dancing queen sferen, dat een levendige en psychedelische illustratie van dansende vormen en golvende lijnen in een kleurrijke setting aanbiedt. Dit ontwerp, geïnspireerd door het plezier van muziek en de energie van de dansvloer, brengt de sfeer van een echte koningin naar je muren!
Waarom het fotobehang moet worden gebruikt voor de decoratie
Het Fotobehang muziek dancing queen sferen fotobehang muziek is de perfecte keuze voor elke ruimte die behoefte heeft aan vernieuwing en creativiteit. Dit unieke behang transformeert een saaie muur in een dynamische achtergrond die uitnodigt tot dans en plezier. Het is niet alleen een decoratieve aanvulling, maar ook een manier om persoonlijke stijl en flair aan je interieur toe te voegen. Laat je persoonlijkheid stralen door de levendige kleuren en de speelse ontwerpen!
Hoe het fotobehang toe te passen
Het aanbrengen van het Fotobehang muziek dancing queen sferen fotobehang muziek is eenvoudig en leuk! Gebruik lijm op de muur of het product en maak gebruik van een roller, borstel, kwast en snijder voor een perfect resultaat. Met dit vliesbehang voeg je snel een kleurrijke en feestelijke sfeer toe aan elke kamer!
Breedte van de strook: 50 cm
Dikte / gewicht: 180 g/m2
Op maat gemaakt: selecteer de gewenste afmetingen en wij passen het ontwerp aan.
100% aanpasbaar product: als u een onderdeel van het ontwerp wilt wijzigen, neem dan contact met ons op
Matte afwerking (satijn): niet-glanzende afwerking met heldere en elegante kleuren
Product gemakkelijk schoon te maken: Kan voorzichtig worden gereinigd met een vochtige doek of een niet-schurende spons en water.
Eenvoudige plaatsing (zonder luchtbellen): Direct op het papier of de muur plakken.
Geschikte oppervlakte: Elk vlak oppervlak
Installatiegereedschapsset beschikbaar
Makkelijk schoon te maken: met een vochtige doek en milde zeep (geen agressieve producten gebruiken)
Vlamvertragend certificaat: M2
Gemakkelijk van de muur te verwijderen: droog afpellen
100% recyclebaar product: gemaakt met milieuvriendelijke inkten
100% veilige betalingen
Het wordt ook ingepakt in bubbelplastic in een stevige kartonnen verpakking die het product tijdens verzending beschermt.
Aanbevolen materialen:
1. Lijm
2. Emmer
3. Liniaal/meetlint
4. Waterpas
5. Lijmpenseel
6. Borstel/roller
7. Cutter
8. Spons of doek
Voor het behangen (voorbereiding):
Oppervlak: De muur moet droog, schoon, vetvrij en vrij van resten van eerder behang zijn. Vul en egaliseer eventuele grote oneffenheden.
Lijm: Meng één pakje lijm (150 g) met 4-5 liter water. Laat 5-10 minuten staan en roer door. Dit is voldoende voor maximaal 25 m².
Temperatuur: Breng het behang niet aan bij temperaturen onder 10∘C of bij lage luchtvochtigheid. De optimale temperatuur is 18−21∘C.
Toepassing:
Markering: Gebruik een waterpas en liniaal om verticale hulplijnen om de 50 cm op de muur te tekenen. Begin indien mogelijk bij een raamkozijn.
Beplakken: Breng een dunne laag lijm aan op:
Optie 1: Direct op de muur (iets breder dan de rol).
Optie 2: Gelijkmatig op de achterkant van het papier, van het midden naar de randen. Vouw de uiteinden zodat de gelijmde delen elkaar raken en laat enkele minuten rusten zodat het iets kan intrekken.
Ophangen: Plaats de bovenkant van de rol op de muur en lijn uit met de hulplijn. Schuif voorzichtig indien nodig.
Gladstrijken: Gebruik de borstel van het midden naar buiten (van boven naar beneden) om luchtbellen te verwijderen. Vermijd dat lijm op de borstel komt als deze al op de muur is aangebracht.
Doorgaan: Herhaal de stappen voor de volgende rollen, waarbij de randen aansluiten en het patroon klopt.
Reinigen: Verwijder overtollige lijm met een vochtige spons of doek.
Na het lijmen:
Beveiligen: Strijk het gehele oppervlak glad met de roller.
Drogen: Kleine luchtbellen verdwijnen tijdens het drogen. Houd de kamertemperatuur de eerste dagen boven 10∘C en vermijd overmatige verwarming.
Expresslevering binnen 24 uur aan huis mogelijk.